Hakkımızda

Hakkımızda

 
ARAŞTIRIYORUZ
 
TASARLIYORUZ
 
ZAMANLIYORUZ
 
ÜRETİYORUZ
 
PAZARLIYORUZ
 
HİZMET VERİYORUZ

Teknolojiler, moda, zevkler, trendler. Her şey hızla değişiyor… Bu baş döndürücü değişim içerisinde hem varlığını devam ettirebilmek hem de değişime uyumlanabilmek hayati bir konu haline geldi. Bunu başarabilmek için size yön gösterecek kuzey yıldızınız olmalı; her şey değişse bile o orada size gideceğiniz yolu, rotayı çizebilmeli. Bizim kuzey yıldızımız daima değerlerimiz oldu.

İnsan ve Çevre Sağlığına Saygılı Olmak İçinde bulunduğumuz 21. Yüzyılın en önemli sorunu insan faaliyetlerinden kaynaklanan çevre kirliliği ve sera gazı emisyonunun yol açtığı iklim değişikliğidir. Gelecek kuşakların ihtiyaç duyacağı kaynakların varlığını ve kalitesini bugün yaptığımız ekonomik, sosyal ve fiziki faaliyetlerle tehlikeye atamayız. Biz bu temel değerimizden hareketle “çevre yönetim sistemine” sahip, üretim, İthalat ve İhracat faaliyetlerini uluslararası normlara uygun yapan, dahası doğadaki karbon ayak izlerini silmek için ekstra sorumluluklar üstlenen çözüm ortaklarıyla çalıştık ve çalışıyoruz. Bu temel değer çevreye ve insan sağlığına dost yeni teknolojileri araştırmak ve takip etmek dolayısıyla değişime uyum sağlamak açısından da son derece stratejik önem taşıyor. İşte MODESCO AYDINLATMA bu anlayışın bir ürünüdür.

MODESCO AYDINLATMA % 80 enerji tasarrufu sağlayan, sera gazı salınımı sıfır ve renk algılamanın gün ışığına en yakın gerçekleştiği bir aydınlatma markasıdır.
MODESCO AYDINLATMA uluslararası standartlara uygun, bütün laboratuvar testlerinin titizlikle yapıldığı tesislerde üretilmektedir.

Takım Ruhu Çözüm ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle “kazan-kazan” ilkesine dayalı ilişkiler kurmak diğer bir temel değerimiz oldu. Biz kıtlık değil zenginlik felsefesinden yola çıkarak hareket ediyoruz. hem bu ekosistemin hem de sosyo ekonomik sistemin hepimize yetecek kadar zengin olduğuna inanıyoruz. Bizim için büyümek demek; çözüm ortaklarımızla, çalışanlarımız ve müşterilerimizle ve hatta rakiplerimizle büyümek ve zenginleşmek demektir. MODESCO AYDINLATMA bu temel değerin bir sonucudur.

Müşteri Memnuniyeti ve Mutluluğuna Odaklı Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin üzerinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaya kendimizi adadık. MODESCO AYDINLATMA kendimizi kalite tutkusuna ve hayatınıza artı değer katmaya adayışımızın bir ürünüdür.

Aydınlık yarınlar için… MODESCO AYDINLATMA